Podzim je tady! Co na sebe?

Ještě před pár týdny jsme nadávali na horko, plnili ledničky nanuky a snažili se zakrývat zpocené koláče v podpaží. Znenadání nás ale přepadl sychravý podzim, který sice vyřešil problém s nadměrným pocením a přecpanými mrazáky, zároveň ale v mnoha z nás vzbudil menší panický záchvat při pohledu do našich šatníků. Co si vzít na sebe, aby mi nebyla zima? A co se teď vlastně nosí? 

Vybraly jsme pro vás 3 kousky na podzim, které vám rozproudí krev v žilách, takže vás ochrání před chladem, a zároveň se v nich budete cítit skvěle. Dokonce tak, že se nebudete moct dočkat, až si v novém kousku vyrazíte ven – i kdyby zrovna z nebe padaly trakaře.

 

#1 Závan dávných časů

Ať už milujete módu bohémských sedmdesátek nebo bláznivých osmdesátek, jedno je jasné: s retro kouskem oblečení nikdy nešlápnete vedle. Tahle vintage bunda v lesklé černé je toho jasným důkazem. 

vintage-jacket-

 

#2 Mátové kombo   

Taky se vám stává, že si uděláte radost novým úlovkem, ale pak zjistíte, že se vám k ničemu nehodí? Tuhle prekérní situaci vám teď pomůže vyřešit tahle mátová dvojka. Manšestrové šaty a shacket ze stejné látky byli pro sebe prostě stvořeni (doslova).

     

 

#3 Nesmrtelný trenčkot

Jestli mám na podzimu něco ráda, tak to jsou právě všechny různé kabáty, bundy a shackety. Dlouhý trenčkot vám okamžitě dodá eleganci, vypadá božsky s džínami i šaty nebo sukní a hlavně – vydrží vám několik sezón! Ať už sáhnete po tmavě modré nebo černé variantě, tenhle kabát už nebudete chtít sundat.

 

      

 

Nezapomeňte sledovat naše novinkyUž brzy přibudou další nadčasové kousky, které si (nejen) na podzim zamilujete. Stay tuned!