Rozparky do nebe petrolejová výstřih véčko

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na objednání (2 ks) Na objednání (2 ks) Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 334/M 334/L 334/S Zvolte variantu
2 160 Kč
Rozparky do nebe petrolejová výstřih véčko
MSN02930
VYROBENO V ČR

Šaty Rozparky až do nebe jsou ušity z plisované látky v petrolejové barvě. Díky střihu a barvě se stanete nepřehlédnutá.

Složení látky

65% polyester
35% viskoza

Praní ručníProfesionální chemické čištění normálníVýrobek se nesmí bělitVýrobek se nesmí sušitVýrobek se nesmí žehlit.


Šaty nejvíce vyniknou s páskem - byly tak navrženy, aby se k nim nosil pásek:) já je bez pásku nenosím, tak jen až je budete doma zkoušet, abyste si v tom nepřipadaly nějak divně, tak rozhodně zkuste s páskem :)

Výstřih je véčkový.
Rukávy jsou do zvonu. TIP já si dávám na jeden rukáv gumičku a podkasám rukáv, tedy nosím jeden rukáv jako 3/4, šaty mi jsou tak příjemnější s jedním vyhrnutým rukávem.


BARVA PETROLEJOVÁ.


MĚŘÍM 170 CM - MŮŽETE POROVNAT S VAŠÍ VYŠKOU.
POKUD BYYSTE DÉLKU ŠATŮ POTŘEBOVALI UPRAVIT, TAK MI PROSÍM NAPIŠTE DO POZNÁMKY OBJEDNÁVKY O KOLIK CM ZKRÁTIT.
Např. pokud měříte 160cm (délka šatů je ideální na 170 cm), tak napište že si šaty přejete zkrátit o 10 cm.



ROZMĚRY S
DÉLKA 137 CM
ŠÍŘKA PŘEDNÍ DÍL 54 CM
DÉLKA ROZPARKU 66 CM

ROZMĚRY M
DÉLKA 137 CM
ŠÍŘKA PŘEDNÍ DÍL 58 CM
DÉLKA ROZPARKU 66 CM

ROZMĚRY L
DÉLKA 137 CM
ŠÍŘKA PŘEDNÍ DÍL 62 CM
DÉLKA ROZPARKU 66 CM

ŠATY JSOU POUZE NA OBJEDNÁVKU. DODACÍ LHŮTA JE 14 DNÍ-MĚSÍC.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: