BARVY LÉTA TROCHU JINAK

Jaká je opravdová barva léta?

My v Pura (lo)cura máme po celý rok jasno!

finananas

Letní barvy? Jasně! Proč ne. Někdy barvy umí opravdu zázraky.

Ale pozor –⁠ nikdy nezapomínejte na černou!

Ano, slyšíte správně –⁠ i v létě by černá barva měla dostat ve vašem šatníku prostor. Černá je totiž žádoucí v každém ročním období.
Pokud byste se chtěla rozzářit, dolaďte outfit o barevné doplňky. I v tomto je černá barva skvělá. Je to ta nejvíce jednoduchá barva na kombinování. Rozhodně nemusíte být žádný fashion specialista, abyste zvládla černý outfit doplnit barevnými doplňky. Ale obráceně? Doplnit barevný outfit správnými doplňky je už vyšší dívčí…

                           Vitkov_1,567     IMG_3850 2_1


Proč byste v létě neměly černé oblečení schovávat hluboko ve skříni? 

 • Čeká vás stres v letních dnech? Vybírejte černé vzdušné oblečení.
  Po černé barvě sáhnu pokaždé, když mě čeká nějaká důležitá, stresující schůzka. Opravdu nikdy bych si na schůzku v létě, kdy hrozí, že se můžu pěkně zapotit, nevzala barevné oblečení. První krok k úspěchu je zvolit černou, která je v letních dnech milosrdná v tom, že skryje všechny stresující neduhy jako jsou nežádoucí zpocená cédečka v podpaží :D.

                                  Vitkov_1,269  IMG_2658 2


 • Celý týden sedíte v kanceláři v práci a na koupák jste se ještě nedostala?
  Letní barvičky se skvěle hodí k opálené pleti. Pokud jste ale ještě nestihla nachytat ten správný bronz, černá barva to jistí. Tmavé odstíny vám dodají sebevědomí –⁠ ať už se v černé budete cítit jako osudová femme fatale, rockerka nebo "off duty” modelka.


                               IMG_2982

 • Vyběhla jste si na pochůzky do města a najednou musíte na neočekávanou schůzku?
  Černá barva je nejelegantnější barva všech barev, proto u černé funguje spousta tríčků, když z neformálního oblečení potřebujete narychlo udělat oblečení formální. Věřte, že v černé barvě nikdo nemá šanci vás nařknout, že jste přišla rovnou z koupáku (tedy žabky opravdu na společenštější události neberte nikdy. To ani černé šaty nemají šanci zachránit. V tom případě doporučuji žabky hodit do koše a použít výmluvu, že se vám roztrhl pásek u boty. Vše lepší než dorazit v žabkách :D).

                         DSC09499 3                 Vitkov_989


 • Po fyzické stránce zrovna nemáte den?
  Staré dobré rčení, že černá zeštíhluje není žádná babská povídačka, ale holý fakt.
  Pokud se necítíte v té nejlepší formě a nebo vás trápí momentálně krátkodobé problémy jako menstruace a nafouklé bříško (nebo nafouklé bříško z přejídání všeho letního ovoce :D). Tak opět jednoduchá rada –⁠ sáhněte po černé. Určitě není dobrý nápad, když se necítíte ve své kůži, si obléknout světlé, pastelové barvy, ve kterých si v daný moment budete připadat jako slon nebo vzducholoď aneb budete si připadat minimálně třikrát taková než v černé barvě.

                  DSC02367 2


 • Jste maminka od malého cvrčka nebo prostě jen roztržitá a tím pádem královna všech čuníků? :D
  Co si budeme povídat –⁠ černá je nejlepší barva díky své praktičnosti. Heslo bílá aby bílou byla chápou všichni, ale jak dlouho vám tahle hláška vydrží? Kolikrát vůbec nechápu, kde se ten flek vzal a od čeho je. Ani bych nespočítala, jak často jsem byla vděčná, že jsem se rozhodla zrovna pro černý outfit, protože přeci jen obrovský flek na černé rovná se flek, o kterém vím jen já. 


                           DSC04598 2    DSC07764 2


 • Chcete zaujmout?
  Potřebujete se cítit sexy, ale nechcete působit prvoplánově? Zvolte černou! Možná se vám jako nejvíc sexy barva vybaví červená, ale pokud potřebujete zaujmout na randíčku, červenou si nechte až na vyvrcholení vašeho randění za pár týdnů :) V černé se budete cítit přirozeně a navíc se skvělým střihem oblečení zaujmete v dobrém smyslu mnohem víc než s nejvíc sexy červenou na světě :)

Můj tip a zkušenost: Asi největší chvály od mého chlapce Marka jsem se dočkala, když jsem přišla v oversize mikině/šatech Las Palmas. Vzala jsem si jen tuhle mikču a černé pantofle na vysoké platformě a Marek se na mě nemohl vynadívat. Velkou roli hrálo to, že se v tomto typu oblečení cítím skvěle a navíc tenhle kousek je fakt originál každým coulem. Tím chci jen říct, že někdy je v té největší jednoduchosti ukryta ta největší síla :)


                              DSC04500 3  4E93478C-979B-4F01-8EBC-2D29C97F85E2


O univerzálnosti černé mě ostatně přesvědčujete i vy, moje zákaznice. Už několikrát jsem od vás slyšela, že důvodem vrácení toho barevného kousku, který se vám tak líbil, je prostý fakt: tahle barva mi nesluší. Ale u černé? To mi nenapsal ještě nikdo, že by mu černá barva neslušela :D Tím bych jen chtěla podotknout, že černá je prostě královna všech barev a sluší opravdu každému. A kdo by nechtěl mít doma takovou variantu oblečení, která vám bude slušet pokaždé, když ji obléknete :)


              IMG_2635

Návod, abyste na tohle léto nikdy nezapomněly, je jasný:
 

1) Cestovat (I výlety po Čechách se počítají!)

2) Jíst melouny, jahody, borůvky dokud neprasknete

3) Užívat si letní outfity! V zimě totiž ukážete maximálně tak kabát, tak na nic nečekejte a vyberte si na puralocura.eu oblečení, které vám sedne jako druhá kůže (nebojte, z černého oblečení si u nás rozhodně vyberete!) a vy rozhodně ještě pár měsíců žádný kabát vidět ani nechcete, takže není čas ztrácet čas, že!

 PROHLÉDNOUT SI OBLEČENÍ PURA (LO)CURA

                          DSC04242     DSC03504 3