K moři stylově a lehce! Co si zabalit na dovolenou?

K moři stylově a lehce! Co si zabalit na dovolenou?

Hledáte inspiraci na letní dovolenou? Vybraly jsme pro vás 5 kousků oblečení, které vám letos na dovolené u moře nesmí chybět! 

Nadcházející dovolenou máte promyšlenou do posledního detailu. Už se pomalu vidíte na písečné pláži, kde si vítr pohrává s vašimi dokonale neupravenými vlasy zvlněnými od slané vody… Má to ale háček. Místo sluníčka vás teď totiž pálí zásadní otázka: Co si, krucipísek, vezmu na sebe?! 

 

Předveďte se v bílých šatech

Začněme kouskem, který si k moři prostě musíte vzít! Bílé šaty jsou přímo stvořeny k tomu, abyste v nich zdůraznila svou krásně opálenou pokožku. V dlouhých šatech Bambus, které jen přehodíte přes plavky, si budete připadat jako zahalená do mořské pěny. Krátké šaty s červenými nebo pestrobarevnými gumičkami zase vytvoří hravý look rebelky. 

DSC03119 3_1DSC01290 2DSC04892

 

Zkombinujte sukni s lambádou

Určitě už jste tenhle pocit taky zažily: koupíte si krásnou sukni, ale nemáte ji s čím zkombinovat. Žádné tričko se k ní prostě nehodí. Mě tenhle problém trápí každé léto, a proto jsem navrhla sukni a lambádu se stejným vzorem, které vám ušetří minuty (někdy možná i hodiny?) strávené výběrem oblečení.

DSC00942

 

Buďte cool v kraťasech s laclem

Nezapomeňte si zabalit také nějaký pohodlný a praktický kousek, ve kterém zvládnete i náročnější túru po okolí. Kraťasy s laclem jsou pro to doslova stvořené. Oblékněte je přes plavky nebo k nim zvolte třeba lambádu s růžovými gumičkami a uvidíte, jak uvolněně a zároveň stylově se budete cítit!

DSC00951 2DSC04614