Blůzka Los Cristianos s dlouhým rukávem

Cena: 1 450 Kč Původní cena:

Blůzka, která Vám bude dělat společnost po celý rok! Rozhodně se jedná o elegantní a nadčasový střih, kterým zaujmete!

Blůzka Los Cristianos je ušita ze 100% tencelu. 
Tencel - lákno tencelu se vyrábí z eukalyptového dřeva, ze stromů pěstovaných v trvale obnovovaných porostech.

Díky své struktuře vláken má Tencel několik výhod: vlákno je jemné jako pokožka, pevné jako polyester, chladivé jako len, hřejivé jako vlna a absorbuje více než bavlna.
Tencel je schopen absorbovat pot díky vláknům ze kterých je vlákno složené. Tato vlákna jsou hydrofilní a zaručí ideální absorpci potu a udržení optimálního mikroklimatu pokožky. Ve srovnání s umělými vlákny je transport vlhkosti unikátní, probíhá uvnitř vlákna. Umělá vlákna nejsou schopna absorbovat vlhkost dovnitř vlákna a k transportu dochází pouze na povrchu. Ve srovnání s bavlnou Tencel absorbuje o 50 % více vlhkosti. V porovnání s ostatními materiály je Tencel schopen odvádět pot i při 65% vlhkosti vzduchu. Co se týče hygieny a množení bakterií, které způsobují nepříjemný zápach, je Tencel díky svým přírodním protibakteriálním vlastnostem ideální materiál pomáhající naší pokožce relaxovat a uvolňovat se. Množení bakterií způsobujících zápach nemá u materiálu Tencel šanci.
Pot je absorbován dovnitř vlákna Tencel a jeho transport probíhá uvnitř vláken, proto se na povrchu kůže netvoří vlhký film, ve kterém se množí bakterie.

Rozměry M:
Šířka přes prsa přední díl: 52 cm
Délka: 59 cm

Měřím 170 cm a má běžná velikost je XS/S. Na fotkách mám na sobě blůzku velikost M.

Halenka je originální nejen svým materiálem, ale také svým střihem, který se pyšní francouzskou chic elegancí. Na zádech je halenka řešena překřížením a dole se blůzka zavazuje.
 

  • M černá
  • M starorůžová
  • S modrá
  • M modrá
  • L modrá

Skladem 1 ks

Při nákupu nad 4 000 Kč doprava zdarma.

100% TENCEL

Tencel je ekologicky vyroben z celulozových vláken bez použití toxických přísad. Díky svému uspořádání celulozových vláken je Tencel schopen absorbovat více vody než bavlna, je prodyšným materiálem, který má příjemný sametový povrch. Oblečení ušité z Tencelu má snadnou údržbu – nemusí se žehlit, oblečení stačí vyvěsit a látka je krásně splývavá. Nový materiál vyroben z celulozových vláken je velice vhodný na léto, ale zimu. V létě má tendenci Vás chladit a v zimě hřát.

DOKONALÝ STŘIH

Nadčasový a rafinovaný střih, ve kterém se budete cítit skvěle a žensky. Na zádech se spojují oba dva díly halenky, které si zavážete na boku nebo na bříšku a nebo kdekoliv, kde se to bude líbit Vám.

PÉČE O BLUZKU

Bluzku, aby Vám vydržela co nejdéle, je nejlepší prát maximálně na 40 stupňů a když už žehlit, tak na jeden puntík. Ale tencel stačí pověsit na ramínko a vyžehlí se sám.

Vyrobeno ručně v České republice

Bluzku Los Cristianos, stejně jako ostatní oblečení Pura (lo)cura, byla ušitá ručně v České republice.